“Wypadowy” Florian Konrad, start przedsprzedaży od końca listopada

Nowa pozycja w wydawnictwie HM!

Już od końca listopada będziecie mogli zamawiać w przedsprzewdaży powieść z gatunku weird/bizarro fiction z elementem fantasy – autorstwa Floriana Konrada, pisarza, z którym współpracę nawiązaliśmy kilka miesięcy temu.
Autor pisze zakręcone, nietypowe historie, jeśli lubicie coś naprawdę kontrowersyjnego, momentami turpistycznego, a zarazem humorystycznego – to może być strzał w dziesiątkę!
Zapoznajcie się z opisem okładkowym, może to jest pozycja akurat dla Was?


W wyniku dziwnego splotu okoliczności mieszkaniec innego wymiaru zostaje przeniesiony do równoległej rzeczywistości – tylko pozornie zbliżonej do jego świata. Napotykane w niej osoby pokazane są niejako w krzywym zwierciadle. Czy uda mu się znaleźć sposób na powrót do domu? Walcząc o tę szansę, odkryje spisek, który wydaje się stać za jego wypadkiem. Będzie też musiał zrozumieć chore prawidła odwiedzonego wymiaru, jedynie powierzchownie przypominającego zaściankową, przygraniczną wioskę.
„Wypadowy” to pozycja z gatunku weird i bizarro fiction, która łączy w sobie cechy fantastyki, grozy, science fiction – a nawet urban fantasy. Elementy osobliwe, kuriozalne mieszają się tu z humorem i absurdem sytuacyjnym. Autor nie boi się szokować, porusza tematy kontrowersyjne, nieprzeznaczone dla czytelników o wysokiej wrażliwości estetycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.