Nasi autorzy

 

MARCIN HALSKI

Rocznik 1986. Urodził się w Piekarach Śląskich i mieszkał tu przez ćwierć wieku. Niektórzy mówią, że jest niepoprawnym marzycielem. Jednak Ci, którzy go znają, twierdzą, że powinien urodzić się w innym, równoległym świecie. Ukończył filozofię, pracował w różnych sektorach, by przyglądać się ludziom i mechanizmom ich działania. W głębi duszy pisarz, bo dla niego słowo jest magią, a zarazem balsamem dla duszy. Uwielbia książki, głównie fantasy oraz muzykę – czerpie natchnienie, czytając i grając na gitarze. Obecnie mieszka w niewielkim, spokojnym mieście niedaleko Piekar, w którym dzieli siebie z miłością swego życia, którą jest syn i jego mama. Jest też współlokatorem dwóch, nie do końca stabilnych, emocjonalnie kotów. W 2020 roku zadebiutował książką, a właściwie poradnikiem, pełnym humoru i spostrzeżeń, dotyczących życia dwojga ludzi pt. „Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą” oraz mroczną powieścią post-apo “Chrystusowa Ziemia”. 

Strona autora na Fb: https://www.facebook.com/MarcinHalskiAutor/ 
Strona autora w LC: https://lubimyczytac.pl/autor/197766/marcin-halski
Instagram: https://www.instagram.com/haloczek/

E.RAJ

Z wykształcenia informatyk, kulturoznawca i grafik, z zawodu projektant, z zamiłowania rysowniczka, malarka i autorka powieści dark fantasy oraz grozy i erotyki. Pisze od dziecka, ale “Uczeń nekromanty” jest jej pierwszą powieścią wydaną drukiem. Jej opowiadania można także spotkać w kilku  antologiach.

 

Strona autorki: www.uczennekromanty.pl 
Facebook: www.facebook.com/UczenNekromanty
Strona autorki na LC: https://lubimyczytac.pl/autor/176017/e-raj
Instagram: https://www.instagram.com/e_raj_uczennekromanty/

 

Florian Konrad

Tworzyć zaczął w bardzo młodym wieku, bo już będąc dwunastolatkiem napisał pierwszą powieść. W następnym roku – kolejną. Jednak okres nastoletniego buntu pochłonął go całkowicie, co skutkowało zniszczeniem wczesnego dorobku (może i lepiej). 

Do pisania powrócił pod koniec 2010 roku. Opowiadania i wiersze publikował i publikuje na portalach internetowych. W systemie Ridero, własnym sumptem wydał 28 książek. “Wypadowy… ” jest więc – można rzec – jego prawdziwym debiutem prozatorskim.

Lubimyczytać: https://lubimyczytac.pl/autor/178765/florian-konrad

Krzysztof Detyna

Krzysiek urodził się w 1986 roku, tym samym co Robert Pattinson, bliźniaczki Olsen (obydwie!) i tu podobieństwa się kończą. Od początku kariery związany z branżą kreatywną – początkowo od strony tłumaczeń i internacjonalizacji tekstów, następnie zdobył uznanie jako kompozytor muzyki do gier video. Od kilku lat prowadzi satyrycznego bloga „Krzysiek vs Siły of Darkness”, gdzie publikuje krótkie komediowe opowiadania. Lot pustaka to jego pierwsze starcie z długą formą, jaką jest powieść. Prywatnie mąż, ojciec, fan książek Kurta Vonneguta, gitarzysta ze skłonnością do popadania w gatunki z przedrostkiem „prog”, a od teraz lekko przerażony debiutem pisarz.


Zygmunt Schaefer 


 Absolwent XIII Studium Filatelistyki PZF (2018 – 2020). Inicjator pokazów i wystaw filatelistycznych urządzanych zarówno przez Terenowe Koło PZF Nr 29 w Piekarach Śląskich

jak i przez Oddział Bytomski. Projektant kopert, kartek i stempli okolicznościowych. Aktywny wystawca filatelistyczny. Odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie spraw finansowych Koła i terminowy odbiór abonamentu. W 2013 roku przejął obowiązek prowadzenia Kroniki Koła oraz ewidencję wydawnictw filatelistycznych. Sprawny organizator pracy Koła.   W tym miejscu możesz znaleźć się TY! 

Napisałeś/łaś dobrą książkę?

Napisz do nas!