Uczeń nekromanty Plaga, tom I, E.Raj, Głodna Wyobraźnia – pierwsza recenzja!

Z przyjemnością informujemy, że pojawiła się już pierwsza recenzja Ucznia nekromanty (Plaga) od naszej patronki, Aniki z bloga Głodna Wyobraźnia.
Anika otrzymała od nas książkę na prawdziwie szalonych warunkach! Książka szła już do drukarni, właściwie wszystko było skończone, trwało ostatnie autorskie czytanie! Zgodziła się na czytanie książki w super-ekspresowym tempie! W kilka dni ten grubasek liczący w II wydaniu prawie 800 został przez nią pochłonięty!
I nie tylko…! Anika podrzuciła też 3 strony swoich uwag, które zdążyliśmy jeszcze nanieść w książce, DZIĘKUJEMY!
Została nawet dopisana do stopki redakcyjnej jako nasza beta-testerka!

W tym wszystkim najlepsze jest to, że książka przypadła blogerce do gustu – zdecydowała się objąć ją swoim patronatem i poleciła uwadze klubowi recenzenckiemu przy grupie Książki Fantasy, który także objął Ucznia nekromanty tom I patronatem! 😉
A oto fragment jej recenzji:

“Uważam, że E. Raj ma jedną z najmroczniejszych wyobraźni wśród polskich pisarzy fantastycznych, a stopnia skomplikowania intryg, oraz zestawu negatywnych bohaterów, który nam tu zaserwowała, nie powstydziłby się sam George R.R. Martin. I mimo że trzeba uzbroić się w cierpliwość, by dotrzeć do momentu, w którym autorka odsłania głębię swoich złożonych koncepcji, to finalnie mogą one dostarczyć sporo czytelniczej satysfakcji. Dlatego też ta odświeżająca oryginalność, starannie opracowany świat i epicki rozmach działań niejednoznacznych moralnie postaci przekonały mnie do udzielenia patronatu Uczniowi nekromanty. Pladze. Gorąco namawiam Was zatem do sięgnięcia po tę jedyną w swoim rodzaju, epicką powieść dark fantasy, która wywołuje jednocześnie dreszczyk obrzydzenia i zachwytu. “

Po resztę zapraszamy na:
https://glodnawyobraznia.blogspot.com/2021/08/recenzja-uczen-nekromanty-plaga-e-raj.htmlOne thought on “Uczeń nekromanty Plaga, tom I, E.Raj, Głodna Wyobraźnia – pierwsza recenzja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *