Hm… Jak wiecie, nabór otwarty do naszej antologii Erotyka w fantasy skończył się kilka dni temu. Dziś chcemy Wam przedstawić autorki, które zaprosiliśmy do wzięcia udziału w zbiorze opowiadań, może znacie je już z innych książek??

Oto lista historii, które razem z opowiadaniami laureatów naboru znajdą się w antologii:

1) Opowiadanie z uniwersum Tessy Brown, w wykonaniu D.B.Foryś, autorki popularnego cyklu urban fantasy, który rozpoczyna “Tylko żywi mogą umrzeć”.

2) “Świt bogów” – opowiadanie Ludki Skrzydlewskiej, lubianej autorki poczytnych opowieści z gatunków dramat/kryminał/obyczaj/romans. To jej fantastyczny debiut, który na pewno wszystkich zaintryguje – spotkacie w nim celtyckiego boga i pewną złodziejkę!

3) “W nocy wszystkie koty są czarne” – Joanny Krystyny Radosz, autorka powieści obyczajowych i opowiadań fantastycznych przygotowała niebanalną historię, która Was oczaruje. Ciekawy styl autorki świetnie eksponuje oryginalność tej opowieści.

4) “Druga szansa” Camille Gale, autorki nagrodzonej książki urban fantasy “Cyjan”, klimatyczne opowiadanie osadzone w zrujnowanym apokalipsą Nowym Orleanie, w którym aby przeżyć, trzeba zapomnieć o naturalnych odruchach. Czy umiesz zaufać swojemu wrogowi? Czy przetrwasz, gdy wokół ciebie umiera świat?.

5) “Android” E.Raj – rodzynek z gatunku sf w tym zbiorze historii fantasy, napisany przez autorkę serii “Uczeń nekromanty”. Opowiada o losach androida – łowcy głów i renegatki, skazanych na swoje towarzystwo po rozbiciu kapsuły ratunkowej na obcej planecie.

6) “Elfie serce” Katarzyna Muszyńska, autorka fantastycznej “Zielarki” opowie Wam historię elfiej księżniczki i zmiennokształtnego. Co tu może pójść nie tak ? Z pewnością ta przygoda nie skończy się tak, jak się spodziewacie!

Antologia jest wstępnie zaplanowana na początek lutego 2022.To nie koniec naszych projektów wydawniczych, pozostańcie z nami w kontakcie! ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *