Nasi autorzy


MARCIN HALSKI

Rocznik 1986. Urodził się w Piekarach Śląskich i mieszkał tu przez ćwierć wieku. Niektórzy mówią, że jest niepoprawnym marzycielem. Jednak Ci, którzy go znają, twierdzą, że powinien urodzić się w innym, równoległym świecie. Ukończył filozofię, pracował w różnych sektorach, by przyglądać się ludziom i mechanizmom ich działania. W głębi duszy pisarz, bo dla niego słowo jest magią, a zarazem balsamem dla duszy. Uwielbia książki, głównie fantasy oraz muzykę – czerpie natchnienie, czytając i grając na gitarze. Obecnie mieszka w niewielkim, spokojnym mieście niedaleko Piekar, w którym dzieli siebie z miłością swego życia, którą jest syn i jego mama. Jest też współlokatorem dwóch, nie do końca stabilnych, emocjonalnie kotów. W 2020 roku zadebiutował książką, a właściwie poradnikiem, pełnym humoru i spostrzeżeń, dotyczących życia dwojga ludzi pt. „Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą” oraz mroczną powieścią post-apo “Chrystusowa Ziemia”. 

Strona autora na FC: https://www.facebook.com/MarcinHalskiAutor/ 
Strona autora w LC: https://lubimyczytac.pl/autor/197766/marcin-halski
Instagram: https://www.instagram.com/haloczek/


E.RAJ

Z wykształcenia informatyk, kulturoznawca i grafik, z zawodu projektant, z zamiłowania rysowniczka, malarka i autorka powieści dark fantasy oraz grozy i erotyki. Pisze od dziecka, ale “Uczeń nekromanty” jest jej pierwszą powieścią wydaną drukiem. Jej opowiadania można także spotkać w kilku  antologiach.

Strona autorki: www.uczennekromanty.pl 
Facebook: www.facebook.com/UczenNekromanty
Strona autorki na LC: https://lubimyczytac.pl/autor/176017/e-raj
Instagram: https://www.instagram.com/e_raj_uczennekromanty/


Florian Konrad

Tworzyć zaczął w bardzo młodym wieku, bo już będąc dwunastolatkiem napisał pierwszą powieść. W następnym roku – kolejną. Jednak okres nastoletniego buntu pochłonął go całkowicie, co skutkowało zniszczeniem wczesnego dorobku (może i lepiej). 

Do pisania powrócił pod koniec 2010 roku. Opowiadania i wiersze publikował i publikuje na portalach internetowych. W systemie Ridero, własnym sumptem wydał 28 książek. “Wypadowy… ” jest więc – można rzec – jego prawdziwym debiutem prozatorskim.

Lubimyczytać: https://lubimyczytac.pl/autor/178765/florian-konrad

 

Dopiero zaczynamy!

W tym miejscu możesz znaleźć się TY! 
Napisałeś/łaś dobrą książkę z gatunku:
fantastyka, groza, horror, dark fantasy, postapo, weird fiction, s-f? 

Napisz do nas!