Targi Książki w Krakowie

Targi Książki w Krakowie

Wreszcie możemy oficjalnie podzielić się dobrą wiadomością;) Będziemy tam;)

Od czwartku, aż do niedzieli będziecie mogli podejść, zobaczyć, pomacać (książki, nie autorów) i zakupić nasze pozycje – wszystkie dzieła z uniwersum “Uczeń Nekromanty” oraz “Laleczki”, które premierę będą miały dopiero 25 października!

Cały czas na stoisku C46a czatować będzie nasz łysolek Marcin Halski (z autorskimi książkami i nie tylko), a w piątek, sobotę i niedzielę również sama E.Raj!!!

Dodatkowo będą z nami: Tomasz Kamiński ze swoją powieścią fantasy “Polowanie”, Grzegorz Wielgus z całym swoim dobytkiem ( jakkolwiek to nie brzmi ) oraz Weronika Szelęgiewicz i jej cudowne baśnie dla dzieci.

To nie koniec: będziemy mieli ze sobą smaczek dla fanów SF, czyli podpisane przez Adriannę Biełowiec książki “Onkolot” oraz “Misja Odrodzenie”! Jest to nasza zaprzyjaźniona autorka, której powieści po prostu zwalają z nóg;)

Będziecie z nami? 😉

Ruszyła przedsprzedaż!

Ruszyła przedsprzedaż!

Z dumą prezentujemy kolejną powieść wydawnictwa Hm… Tym razem jest to mroczna historia z domieszką thrillera i kryminału – coś w sam raz dla fanów o mocnych nerwach ;D

Poznaj historię opowiedzianą z perspektywy złego bohatera. Tu nie ma odkupienia, nie ma oczywistej przemiany. Nie ma pojednania. Cesarstwo niszczyło wszystko na swojej drodze i użyło go jako swojego narzędzia. Stworzyli broń doskonałą. Ale coś przetrwało ostatnią masakrę. I spróbuje sięgnąć po tę broń… jako pierwsze.

Przedsprzedaż trwa do 25 października;)

Dodamy jeszcze tylko, że każdy egzemplarz zamówiony na stronie będzie podpisany przez autora, a w paczce znajdzie się klimatyczna zakładka.

Targi, targi i po targach ;D

Targi, targi i po targach ;D

Przybyliśmy, zobaczyliśmy i zachwyciliśmy się;) Wspaniała atmosfera, jeszcze lepsi ludzie. Mimo, że istniejemy tak krótko, wielu z Was przybyło na miejsce, żeby się przywitać, porozmawiać lub kupić książkę. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie, mamy nadzieje, że to nie ostatnia tego typu impreza z Waszym udziałem. Za tydzień festiwal w Żywcu, ale potem?

Czas pokaże 😉 Póki co, wiemy już, że nie pojawimy się na targach w Krakowie. Powód? Duże prawdopodobieństwo, że się nie odbędą, a jeśli już, to dużo mniejsze i hybrydowe;( Dla nas to jeszcze nie ten etap.

Za niedługo za to wspomnimy o Wirtualnych Targach Empik, zaczniemy przedsprzedaż kolejnej naszej pozycji i pokażemy zapowiedź następnej ;D

Pozdrawiamy!

WTK trwają!

WTK trwają!

Warszawskie Targi Książki działają już drugi dzień – przez moment wydałoby się, że nie zdążymy. Powstaliśmy dopiero dwa miesiące przed ich rozpoczęciem, ale dzięki uprzejmości samowydawcy.pl zarówno w sobotę, jak i niedzielę będziemy mieli kawałek swojej przestrzeni. Przypominamy, od godziny 15.00 11.09.2021r. będzie okazja porozmawiać z naszą pierwszą autorką E.Raj! Będziecie mogli zakupić książkę z autografem oraz minipowieści, choć ilość tych ostatnich jest mocno ograniczona!

Z kolei przedstawicielstwo naszego wydawnictwa w postaci właściciela Marcina Halskiego, będzie czuwać od sobotniego poranka, aż do końca targów – ponieważ lubi mówić, z chęcią opowie każdemu napotkanemu człowiekowi, jak wygląda prowadzenie tak zabawnego przedsięwzięcia, jakim jest Wydawnictwo Hm… Uwaga, może gadać nawet do tych, którzy o nic nie pytali 😉

Zapraszamy do stoiska 16 A 😉

Mini powieści powędrowały w świat ;)

Mini powieści powędrowały w świat ;)

Wczoraj udało nam się wysłać zamówione dodatki do uniwersum “Ucznia Nekromanty”. Co do sztuki, a zainteresowanie było ogromne, za co dziękujemy;) Pierwsi szczęśliwcy mają szanse już dziś je otrzymać, a do końca tygodnia na pewno dotrą do wszystkich. Podzielcie się koniecznie opiniami, zwłaszcza, że to nie koniec całej historii. Autorka z pewnością jeszcze Was zaskoczy, tak jak zaskakuje nas;)

Od dzisiaj wszystkie pozycje Ucznia wysyłane będą na bieżąco, więc częstujcie się ;D pozdrawiamy, Wydawnictwo Hm….

Laleczki

Laleczki

Upadły bohater. Prawdziwe zło. Przewrotne konsekwencje.

Masz dość dobrych postaci? 

Zobacz, jak wygląda historia opowiedziana przez ich przeciwnika.

Cesarstwo rozszerza swoje wpływy, wysyłając do podbijanych krain mrocznych czyścicieli, którzy wyrzynają w pień lokalną ludność, ze szczególną nienawiścią tępiąc wszelkie przejawy miejscowych kultów i religii. Horens jest ich przywódcą, ponurym narzędziem władzy, wiernie i bez wątpliwości przeprowadzającym masowe egzekucje członków najbardziej wierzących społeczności. Pozbawiony sumienia i współczucia, niemal fanatycznie oddaje się misji powierzonej mu przez Cesarza. Jednak ofiarując swoją duszę Cesarstwu, rezygnując z własnej woli, równocześnie staje się ślepym narzędziem. A narzędzia mają to do siebie, że służą każdemu, kto zdoła po nie sięgnąć. Czy Cesarstwo stworzyło…  zbyt doskonały oręż? 

Jeśli walczy się ze złem, trzeba wiedzieć, jak to zło wygląda.

Start przedsprzedaży 01.10.2021 r.

Nabór do antologii Erotyka w Fantasy – konkurs na opowiadania!

Nabór do antologii Erotyka w Fantasy – konkurs na opowiadania!

NABÓR TEKSTÓW DO ANTOLOGII EROTYKA W FANTASY

!!! ZACZYNAMY !!! NABÓR TEKSTÓW!!!!

Już dziś (11 sierpnia) odpalamy otwarty nabór do antologii 🙂

Więc łapcie klawiatury, pióra wieczne, gęsie, kałamarze i na czym lubicie tworzyć😍Do dzieła !

Kilka informacji organizacyjnych:

Tematyka zaskakująca, bo EROTYKA (romans) W FANTASY:

– Od high fantasy (elfy, smoki, półbogowie, wojownicy itp.)

– Przez urban fantasy (wampiry, anioły, wilkołaki, niedzwiedziołaki, smokołaki itp.)

– Przez fantasy folk, słowiańskie (demony, driady, rusałki, topielice)

– aż po realizm magiczny, mity, legendy, świat fantazji, sny, ale….wszystko zabarwione fantastyką!

Elementy mystery/ grozy – dopuszczone

Elementy SF i postapo – dopuszczone

PO PROSTU NIECH CZUĆ FANTASTYKĘ 🙂

Horror – nie

Czysty romans – nie

Porno – nie

Kryminał, thriller itp… nieI

żadnej poezji 😉

Na czym nam zależy, czego będziemy szukać i czym się zachwycać?

Dobrze napisaną, intrygującą opowieścią.

Ze względu na tematykę, delikatnie bądź bardziej pikantną, jednak „przyprawioną ze smakiem”, jak dobre danie 🙂

To, co jeszcze musicie wiedzieć:

1) Antologia organizowana jest przez wydawnictwo HM…

2) Start naboru otwartego do antologii następuje 11 sierpnia.

Zakończenie naboru do antologii 21 listopada 2021

Rozmiar: maks 50 tys. znaków ze spacjami, minimum 40 tys. znaków. Plik doc/docx.

4) Czcionka: Times New roman, interlinia 1,5, wcięcie 0,5 cm.

5) W antologii znajdzie się obok debiutantów także kilka wydających już autorek fantasy!

6) Tytuł maila: Nabór 2021/Erotyka w Fantasy, w tytule nazwa opowiadania i nazwisko autora🤘

7) Propozycje proszę przesyłać na antologia@wydawnictwohm.pl

😎 Do maila proszę dołączyć zgodę RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo HM w celu prowadzenia naboru do antologii EROTYKA/ROMANS W FANTASTYCE”

Zainteresowani? No PEWNIE !!! Trzymamy kciuki !!!

REGULAMIN

Już wkrótce  “Uczeń Nekromanty” zaskoczy nas nowościami!

Już wkrótce “Uczeń Nekromanty” zaskoczy nas nowościami!

Pierwsze dwa tomy za krótkie? 😉

Mało Ci literackich przygód? 😀

Trzy nowe pozycje ze świata wykreowanego przez E. Raj! “Opowiadania”, “Sekrety” oraz “Mavec” w nowej, pasującej do pozostałych tomów oprawie.

Minipowieści pozwolą Ci zaspokoić ciekawość odnośnie niektórych postaci, ich historii oraz powiązań, które nie pojawiły się we wcześniejszych książkach. Pozycja obowiązkowa dla fanów Uniwersum.